Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

31 grudnia 2023

31 grudnia 2023

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

 

1. Nowy Rok przypada jutro, jest to również Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Tego dnia Msze Święte o godzinie 9:30, 11:00 oraz 19:00.

 

2. Msze Święte we wtorek, środę i czwartek o godzinie 8:00.

 

3. I piątek miesiąca przypada w najbliższy piątek (5 stycznia): spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00 zakończona Litanią do Najświętszego Serca Jezusa i Mszą Świętą o godzinie 19:00. Odwiedziny chorych w ich domach przed południem.

 

4. Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) przypada w najbliższą sobotę (6 stycznia). Msze Święte tego dnia o godzinie: 9:30, 11:00, 12:30 i 19:00.

 

5. I sobota miesiąca przypada w najbliższą sobotę (6 stycznia): zachęcam do odprawienia nabożeństwa I sobót miesiąca. Zapraszam na adorację i modlitwę różańcową o godzinie 18:00.

 

6. Koła Żywego Różańca zapraszam w I sobotę miesiąca na wspomniane nabożeństwo. Msza Święta o godzinie 19:00 będzie w Waszej intencji. Po Mszy spotkanie opłatkowe.

 

7. Przygotowanie do I komunii świętej: zapraszam Rodziców wraz z dziećmi w Uroczystość Trzech Króli na Mszę Świętą o godzinie 12:30. Dzieci które przyjdą w przygotowanej przez siebie koronie otrzymają nagrodę. Zachęcam również do złożenia Dzieciątku Jezus w darze jakiegoś prezentu (zabawka, maskotka, słodycze) które przekażemy do domu dziecka w Aleksandrowie Kujawskim.

 

8. Bierzmowanie: zapraszam kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę (7 stycznia) na Mszę Świętą o godzinie 19:00. Po Mszy spotkanie w kaplicy.

 

9. Wizyta duszpasterska rozpoczęła się: porządek kolędy podany jest na stronie internetowej naszej parafii.*  kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

*Ofiary które składacie podczas wizyty kolędowej oraz przy okazji nabywania opłatków i sianka przeznaczymy na zapłacenie za nowe organy oraz prace, które zaplanowane są na wiosnę: remont świetlicy, powiększenie kaplicy o wiatę i montaż ekranów, aby wyświetlać czytania niedzielne oraz pieśni.

 

Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3