Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

31 marca 2024

31 marca 2024

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 

1. Nowenna do Bożego Miłosierdzia: zapraszam każdego dnia o godzinie 15:00. Jest to okazja do duchowego przygotowania się na Święto Bożego Miłosierdzia, które przypada w przyszłą niedziele

(7 kwietnia).

 

2. Drugi dzień Świąt Wielkanocnych: poniedziałek (1 kwietnia) Msze Święte w naszej kaplicy o godzinach 9:30 i 11:00.

 

3. Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego: każdego dnia w tym tygodniu (od wtorku do piątku) Msza Święta o godzinie 19:00.

 

4. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych: dzieci, które w maju przyjmą I komunię świętą w tym tygodniu podczas Mszy wieczornych według porządku podanego rodzicom.

 

5. I piątek miesiąca: w najbliższy piątek (5 kwietnia), spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00 zakończona Litanią do Najświętszego Serca Jezusa i Mszą Świętą o godzinie 19:00. Odwiedziny chorych w ich domach przed południem.

 

6. I sobota miesiąca: w najbliższą sobotę (6 kwietnia), zapraszam na modlitwę różańcową o godzinie 18:00 i Msze Świętą o godzinie 19:00 w intencji Kół Żywego Różańca. Po Mszy spotkanie w świetlicy.

 

7. Bierzmowanie: zapraszam kandydatów wraz z Rodzicami w przyszłą niedzielę (7 kwietnia) na Msze Świętą o godzinie 19:00. Młodzież podczas Mszy złoży wyznanie wiary. Po Mszy spotkanie
organizacyjne w kaplicy. Kandydatów zapraszam w piątek (5 kwietnia) na spotkanie organizacyjne na godzinę 20:00.

 

8. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. Każdego 22 dnia miesiąca odprawiamy Mszę Świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami św. Charbela.


W świetlicy można zakupić książki z cyklu „Serce Krzyża”; polecam biografię naszego Patrona oraz Św. Rafki.

 

9. Pielgrzymka na Podhale do miejsc szczególnie ważnych dla Św. Jana Pawła II w dniach

30 maja - 2 czerwca 2024 roku. Odwiedzimy Kraków, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice, Ludźmierz, Zakopane. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych w świetlicy.

 

10. Pielgrzymka do Włoch w dniach 10 -17 października 2024 roku. W programie: Rzym, Asyż, Casia, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Monte Sant Angelo, Neapol, Monte Casino. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych w świetlicy. Zapisy drogą internetową do końca maja.

 

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!
ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3