Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

29 lipca 2023

30 lipca 2023

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Msze święte w niedziele w czasie wakacji (lipiec i sierpień) o godzinie 9:30 i 12:30. Natomiast jeśli chodzi o msze święte w dni powszednie, to ich porządek będzie podawany w niedziele poprzedzające, podczas ogłoszeń. W tym tygodniu msze święte w środę i piątek o godzinie 19:00.

 

2.  Pierwszy piątek miesiąca w najbliższy piątek (04.08)Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00 zakończona Litanią do Najświętszego Serca Jezusa i Mszą Świętą o godzinie 19:00.


3. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.

 

4. Kronika parafialna będzie dla przyszłych pokoleń spisaną historią naszej wspólnoty. Rozpoczęliśmy zbieranie materiałów oraz pisanie kroniki naszej parafii. Proszę o wypożyczenie dokumentów i zdjęć z czasu powojennego, budowy kaplicy z lat 80tych. Najstarszych mieszkańców zachęcam do spisania wspomnień z tamtych czasów i przekazania ich osobiście lub przesłania ich na e-mail naszego rektoratu.

 

5. W przyszłym tygodniu wznowimy prace w kaplicy. Zostanie wymieniona posadzka oraz odnowiona cała kaplica. Do tej pory odnowiliśmy zakrystię, pomieszczenie w którym będzie kancelaria parafialna, pomieszczenie gospodarcze oraz wejście do kaplicy.
Serdecznie dziękuję za składane ofiary oraz wpłaty na konto naszej kaplicy.

 

6. Wszystkim udającym się w najbliższe dni na urlopy życzę dobrej pogody, wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domu! Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3