Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

29 kwietnia 2023

 

30 kwietnia 2023

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 1. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przypada w najbliższą środę (3 maja). Msze święte w kaplicy tego dnia o godzinie 9:30 i 11:00. Jest to również Święto Narodowe Trzeciego Maja. Zachęcam do wywieszenia w te dni flag narodowych.
   

 2. Nabożeństwa majowe odbywać się będą w kaplicy codziennie o godzinie 18:30. Zapraszam do wspólnego śpiewu Litanii loretańskiej.
   

 3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00.
   

 4. W świetlicy wyłożona jest lista osób czytających Słowo Boże. Na liście jest kilka wolnych terminów. Proszę o zaangażowanie i wpisanie się osób, które chciałyby dołączyć do tej grupy.
   

 5. Sprawy kancelaryjne (zaświadczenia, terminy chrztów, małżeństw i inne sprawy kancelaryjne) dla mieszkańców naszej wspólnoty można załatwiać zawsze po mszy świętej wieczornej w środy i piątki. Osoby zainteresowane zapraszam.
   

 6. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.
   

 7. Wszystkim życzę dobrego czasu wypoczynku w najbliższe dni majówki 
   

 8. Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3