Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

29 czerwca 2024

30 czerwca 2024

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Porządek Mszy Świętych w naszej parafii: poniedziałek, środa, piątek i sobota – godzina 19:00, wtorek i czwartek – godzina 8:00.

 

2. Porządek Mszy Świętych w lipcu i sierpniu:
• w niedzielę - godzina 9:30, 11:00 i 19:00.
• w dni powszednie - porządek będę podawał w niedzielę.

 

3. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna jest w poniedziałek, środę i piątek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20:00.

 

4. I piątek miesiąca w najbliższy piątek (5 lipca). Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00 zakończona Litanią do Najświętszego Serca Jezusa i Mszą Świętą o godzinie 19:00.

 

5. I sobota miesiąca przypada w najbliższą sobotę (6 lipca). Zachęcam do odprawienia nabożeństwa I sobót miesiąca i zapraszam na adorację i modlitwę różańcową o godzinie 18:00 oraz Msze Świętą o godzinie 19:00. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.

 

6. Planowane prace na czas wakacji to powiększenie kaplicy o wiatę (prace rozpoczną się jutro) a następnie wymiana nagłośnienia. Proszę o wsparcie tych prac - ofiary składane na tace w pierwsze niedziele miesiąca przeznaczone będą na ten cel, ofiary można składać również do puszki w przedsionku kaplicy lub przelewem na konto parafialne.

 

7. Poświęcenie pojazdów (samochodów, motocykli i innych pojazdów) przed wakacyjnymi wyjazdami dzisiaj (30 czerwca) po Mszach Świętych na parkingu przy szkole. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczone będą na budowę wiaty.

 

8. Piknik parafialny odbył się w naszej parafii po raz pierwszy w ubiegłą niedzielę. Serdecznie dziękują wszystkim, którzy zorganizowali to wydarzenie.

 

Wszystkim udającym się w najbliższe dni na urlopy życzę dobrej pogody,

wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domu.
Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia

Ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3