Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

27 sierpnia 2022

 

28 sierpnia 2022

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Porządek mszy świętych w kaplicy od czwartku (1 września) jest następujący: niedziela o godzinie: 9:30 i 11:00 (zapraszamy młode rodziny z dziećmi, do których adresowane będzie kazanie). W dni powszednie tj. we wtorki i czwartki o godzinie 8:00, natomiast w środy i piątki o godzinie 19:00.
   

 2. Błogosławieństwo dzieci i poświęcenie przyborów szkolnych na rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się w przyszłą niedzielę (4 września) podczas mszy świętej o godzinie 11:00, szczególnie zapraszamy dzieci z klas I które rozpoczynają naukę oraz dzieci z klas III które będą przygotowywały się do Pierwszej Komunii Świętej.
   

 3. W czwartek (1 września) przypada 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy szczególnie tego dnia w naszej modlitwie o naszej Ojczyźnie i o poległych w jej obronie.
   

 4. Pierwszy piątek miesiąca przypada w najbliższy piątek (2 września). Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00 zakończona litanią do Najświętszego Serca Jezusa i mszą świętą o godzinie 19:00. Odwiedziny chorych w ich domach według zwykłego porządku. Prosimy o zagładzanie chorych w zakrystii po mszy świętej.
   

 5. Spowiedź święta odbywa się w kaplicy 15 minut przed rozpoczęciem mszy świętej.
   

 6. Zapraszamy rodziców dzieci klas III z naszej szkoły w Lesznowoli, na spotkanie przygotowujące do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek (12 września) o godzinie 20:00 do kaplicy.
   

 7. Kancelaria parafialna w Magdalence czynna jest od poniedziałku do piątku po wieczornej mszy świętej od 18:45 do 19:30. W sprawach dotyczących parafian zamieszkałych w Lesznowoli szczególnie zapraszamy do kancelarii w poniedziałki, także po mszach świętych do zakrystii w Lesznowoli.

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3