Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

27 maja 2023

 

28 maja 2023

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

 

 1. Poświęcenie pól wraz z nabożeństwem majowym odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:00. Zapraszam pod krzyż na skrzyżowaniu ulic Słonecznej i Wojska Polskiego (obok stawów). W pozostałe dni maja zapraszam do kaplicy o godzinie 18:30.
   

 2. Zapraszam dzisiaj młodzież z klas ósmych wraz z rodzicami, na mszę świętą o godzinie 19:00 i spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się po wieczornej mszy świętej w kaplicy.
   

 3. Zapraszam w środę (31 maja) o godzinie 20:00, rodziców dzieci z obecnych klas drugich na spotkanie organizacyjne dotyczące przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej w 2024 roku.
   

 4. W najbliższy piątek (2 czerwca) przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta od godziny 18:00, nabożeństwo czerwcowe o godzinie 18:30, a po nim msza święta o godz. 19:00. Odwiedziny chorych w ich domach odbywać się będą przed południem.
   

 5. W przyszłą niedzielę, 4 czerwca, będziemy obchodzili XVI Święto Dziękczynienia po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
   

 6. W przyszłą niedzielę odbędzie się piknik parafialny w Magdalence. Więcej informacji znajduje się na plakatach w gablocie.
   

 7. W tym roku po raz pierwszy będziemy przeżywali w naszej wspólnocie uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (pot. Boże Ciało). Tego dnia po mszy świętej o godzinie 11:00 do czterech ołtarzy wyruszy procesja eucharystyczna z naszej kaplicy. Mężczyzn którzy chcieliby pomóc w organizacji procesji proszę o kontakt w zakrystii.
   

 8. Sprawy kancelaryjne (zaświadczenia, terminy chrztów, małżeństw i inne sprawy kancelaryjne) dla mieszkańców naszej wspólnoty można załatwiać zawsze po mszy świętej wieczornej w środy i piątki. Osoby zainteresowane zapraszam.
   

 9. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.
   

 10. Życzę mocy Ducha Świętego i mnogości Jego darów!

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3