Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

28 stycznia 2024

28 stycznia 2024

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru „Vox Cordis” z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie pod dyrekcją Pana Krzysztofa Łazutki odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 19:00.

 

2. Msze Święte w tym tygodniu: wtorek i czwartek o godzinie 8:00, w sobotę o godzinie 19:00.

 

3. Święto Ofiarowania Pańskiego nazywane tradycyjnie świętem Matki Bożej Gromnicznej obchodzimy w piątek (2 lutego). W tym dniu poświęcamy gromnice - świece które zapalamy w naszych domach
podczas wspólnej modlitwy, podczas wichur i burz oraz w godzinie śmierci kogoś bliskiego. Msze Święte tego dnia o godzinie 10:00 i 19:00. Poświęcenie gromnic na początku każdej Mszy Świętej Świece można nabyć w świetlicy.

 

4. I piątek miesiąca w najbliższy piątek (2 lutego): spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00 zakończona Litanią do Najświętszego Serca Jezusa i Mszą Świętą o godzinie 19:00. Odwiedziny chorych w ich domach przed południem.

 

5. I sobota miesiąca przypada w najbliższą sobotę (3 lutego):  zachęcam do odprawienia nabożeństwa I sobót miesiąca. Zapraszam na adorację i modlitwę różańcową o godzinie 18:00.

 

6. Koła Żywego Różańca zapraszam w I sobotę miesiąca na wspomniane nabożeństwo. Msza Święta o godzinie 19:00 będzie w Waszej intencji. Po Mszy spotkanie w świetlicy.

 

7. Bierzmowanie: zapraszam kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę (4 lutego) na Mszę Świętą o godzinie 19:00. Po Mszy spotkanie w kaplicy.

 

8. Wizyta duszpasterska rozpoczęła się: porządek kolędy podany jest na stronie internetowej naszej parafii.*  kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

*Ofiary które składacie podczas wizyty kolędowej przeznaczymy na zapłacenie za nowe organy oraz prace, które zaplanowane są na wiosnę: remont świetlicy, powiększenie kaplicy o wiatę i montaż ekranów, aby wyświetlać czytania niedzielne oraz pieśni.

 

Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3