Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

27 sierpnia 2023

27 sierpnia 2023

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Od przyszłej niedzieli nowy porządek Mszy Świętych. Msze Święte o godzinie 9:30, następnie odbędzie się Msza o 11:00 ze specjalnym kazaniem dla dzieci oraz wieczorna Msza Święta o godzinie 19:00.

W tym tygodniu Mszy Świętych w kaplicy nie będzie, wyjątkiem jest 1.09 (piątek).

 

2. W najbliższy piątek (1.09) będzie I piątek miesiąca. Spowiedź oraz adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00. Adorację Najświętszego Sakramentu zakończymy Litanią do Najświętszego Serca Jezusa i Mszą Świętą o godzinie 19:00.  


3. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy. Zapraszam na spotkanie organizacyjne 4.09 (wtorek) na godzinę 20:00 do kaplicy.

 

4. Podręczniki i ćwiczenia do religii dla sześciolatków oraz dzieci z klas 1-6 będzie można zakupić w przyszłą niedzielę po Mszach Świętych.

 

5. Kronika parafialna będzie dla przyszłych pokoleń spisaną historią naszej wspólnoty. Rozpoczęliśmy zbieranie materiałów oraz pisanie kroniki naszej parafii. Proszę o wypożyczenie dokumentów i zdjęć z czasu powojennego, budowy kaplicy z lat 80tych. Najstarszych mieszkańców zachęcam do spisania wspomnień z tamtych czasów i przekazania ich osobiście lub przesłania ich na e-mail naszego rektoratu.

 

6. Planowane prace na czas wakacji w większości zrealizowaliśmy. Dobiegają końca prace remontowe w kaplicy (nowa posadzka oraz odnowienie wnętrza kaplicy), prace trwają jeszcze przy wykończeniu kancelarii oraz zaplecza wraz z toaletą i pomieszczeniem gospodarczym.

Serdecznie dziękuję za składane ofiary oraz wpłaty na konto naszej kaplicy ❤️

 

7. Wszystkim udającym się w najbliższe dni na urlopy życzę dobrej pogody, wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domu! Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3