Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

26 listopada 2023

26 listopad 2023

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

1. Adwent rozpoczynamy w przyszłą niedzielę: to czas w którym będziemy gromadzili się każdego dnia o godzinie 7:00 na roratach. Dla dzieci przygotowany jest konkurs oraz inne niespodzianki.
Po Mszach roratnich zapraszam dzieciaki na śniadania do naszej świetlicy, a rodziców na poranną kawę. Wszystkich chcących włączyć się w przygotowywanie śniadań proszę o wpisywanie się na listę wyłożoną w świetlicy.

Ważne!

W czasie Adwentu nie będzie Mszy Świętych odprawianych w tygodniu poza roratami o godzinie 7:00 oraz sobotą o godzinie 19:00.

 

2. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP będziemy śpiewali w każdą niedzielę Adwentu o godzinie 9:10 przed poranną Mszą Świętą.

 

3. I piątek miesiąca w najbliższy piątek (1 grudnia): spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00 zakończona Litanią do Najświętszego Serca Jezusa i Mszą Świętą o godzinie 19:00. Odwiedziny chorych w ich domach przed południem. Proszę o zgłaszanie chorych, którzy chcieliby skorzystać ze spowiedzi przed świętami.

 

4. I sobota miesiąca w najbliższą sobotę (2 grudnia): zachęcam do odprawienia nabożeństwa I sobót miesiąca. Zapraszam na adorację i modlitwę różańcową o godzinie 18:00 oraz Msze Świętą o godzinie 19:00.

 

5. Przygotowanie do I komunii świętej: zapraszam Rodziców z dziećmi w przyszłą niedzielę (3 grudnia) na Mszę Świętą o godzinie 12:30. Podczas Mszy dzieci otrzymają figurki Dzieciątka Jezus.

 

6. Opłatki oraz siako na wieczerzę wigilijną będzie można nabyć od przyszłej niedzieli przez cały czas Adwentu w świetlicy po Mszach Świętych.

 

7. Wizytę duszpasterską rozpocznę od poniedziałku (4 grudnia) według porządku podanego na stronie internetowej naszej parafii. Bardzo serdecznie proszę o pomoc w dostarczeniu do skrzynek pocztowych listu adwentowego wraz z życzeniami świątecznymi. Osoby, które chcą pomóc proszę o kontakt w zakrystii po Mszy Świętej. kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

8. Intencje Mszy Świętych na przyszły rok można zamawiać po Mszach Świętych w zakrystii. Proszę o planowanie jubileuszy oraz rocznic ważnych wydarzeń w życiu Waszych rodzin. Msza Święta jest pięknym darem który możemy ofiarować naszym bliskim i okazją do spotkania oraz wspólnej modlitwy.

 

9. Święty Ojciec Charbel jest patronem naszej parafii: w świetlicy można zakupić książki i dewocjonalia związane z naszym patronem.

 

Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3