24 grudnia 2022

25 grudnia 2022

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

1. Porządek mszy świętych w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia według porządku niedzielnego: 9:30 i 11:00.

2. Msze święte w kaplicy w najbliższym tygodniu (środa, czwartek, piątek) o godzinie 15:00.

3. Msza święta połączona z dziękczynieniem za miniony rok odprawiona zostanie w sobotę (31 grudnia) o godzinie 17:00.

4. Nowy Rok przypada w przyszłą niedzielę. Msze święte o godzinie: 9:30, 11:00 oraz dla tych, którzy długo się bawili w noc sylwestrową  o godzinie 19:00.

5. Dziękuję serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w życie naszej wspólnoty:

• paniom które każdego dnia po roratach przygotowywały śniadania dla dzieci;

• osobom które porządkowały pomieszczenia gospodarcze w naszej kaplicy;

• panom którzy pomogli przewieźć do kaplicy ławki oraz figury do szopki;

• wszystkim którzy sprzątali kaplicę na święta;

• panom którzy dostarczyli choinki, obsadzali je i przygotowali szopkę;

• paniom które dekorowały choinki i kaplicę;

• osobom które zaniosły do Waszych domów opłatek z moim listem na święta;

• za Waszą obecność na roratach i rekolekcjach adwentowych;

• serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie w Waszych domach oraz złożone ofiary na rzecz tworzenia naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej oraz przyjęcia opłatka, dziękuje za Wasza ofiarność, składane ofiary oraz przekazy na konto naszej kaplicy.

6. Kulig (jeśli pozwoli pogoda) zakończony ogniskiem i poczęstunkiem chcemy zorganizować w niedzielę (8 stycznia) proszę o zapisywanie się na listę wyłożoną w kaplicy z podaniem numeru telefonu (dzieci i rodziców).

7. Trwa wizyta duszpasterska. Jej porządek podany jest na stronie internetowej naszej kaplicy. Informację te można też znaleźć w gablocie ogłoszeń przed kaplicą.

8. Intencje na msze święte na rok 2023 można zamawiać po każdej mszy świętej odprawianej w kaplicy.

9. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na naszej stronie internetowej.