Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

24 września 2022

 

25 września 2022

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Porządek mszy świętych w kaplicy jest następujący: niedziela o godzinie: 9:30 i 11:00 (zapraszamy młode rodziny z dziećmi, do których adresowane będzie kazanie). W dni powszednie tj. we wtorki i czwartki o godzinie 8:00, natomiast w środy i piątki o godzinie 19:00.
   

 2. Spowiedź święta odbywa się w kaplicy 15 minut przed rozpoczęciem mszy świętej.
   

 3. Różaniec w październiku każdego dnia o godzinie 18:30. Dla dzieci przygotowany jest konkurs.
   

 4. Przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej: w przyszłą niedzielę (2 października) zapraszam na mszę świętą o godzinie 11:00. Rodzice składają karty zgłoszeń wraz z innymi dokumentami. Jest to forma zapisania dziecka do grupy, która w Lesznowoli przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej.
   

 5. Ministrantów zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę (2 października) po mszy świętej o godzinie 11:00. Zapraszam też chłopców, ojców i dziadków, którzy chcieliby służyć do mszy świętych.
   

 6. W przyszłą niedzielę (2 października) po mszy świętej o godzinie 11:00, zapraszam na spotkanie scholki dziecięcej która upiększałaby śpiewem niedzielną mszę świętą o godzinie 11:00. Proszę o pomoc rodziców, którzy śpiewają i grają na jakimkolwiek instrumencie o włączenie się w to dzieło.
   

 7. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy będą odbywały się w kościele w Magdalence w poniedziałki. Pierwsze spotkanie jutro (26 września) o godzinie 18:45.
   

 8. Kancelaria parafialna w Magdalence czynna jest od poniedziałku do piątku po wieczornej mszy świętej tj. od godziny 18:45 do 19:30. W sprawach dotyczących parafian zamieszkałych w Lesznowoli szczególnie zapraszam do kancelarii w poniedziałki, a także po mszach świętych w środy i piątki do zakrystii w Lesznowoli.
   

 9. Strona internetowa kaplicy w Lesznowoli… już działa  Zapraszam do jej odwiedzenia. Znajdziecie na niej najważniejsze bieżące informacje duszpasterskie. Zachęcam do zapoznania się z życiorysem świętego Charbela, który staje się patronem naszej wspólnoty. Znajdziecie tam też kilka słów o mnie. Strona jest w budowie. W niedalekiej przyszłości zostanie ona przystosowana do urządzeń mobilnych i zostaną zaimplementowane inne funkcjonalności o których będę Was informował na bieżąco. Wszystkie osoby chętne do włączenia się w to przedsięwzięcie tj. współtworzenie tej przestrzeni, serdecznie zapraszam do kontaktu 
   

 10. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia.

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3