Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

24 czerwca 2023

25 czerwca 2023

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, do wspólnej modlitwy litanią do Serca Pana Jezusa w środy, piątki i w niedziele przed wieczorną mszą świętą o godzinie 18:30.
   

 2. Msze święte w niedziele w czasie wakacji (lipiec i sierpień) o godzinie 9:30 i 12:30. Natomiast jeśli chodzi o msze święte w dni powszednie, to ich porządek będzie podawany w niedziele poprzedzające, podczas ogłoszeń. W tym tygodniu msze święte w środę, czwartek i piątek o godzinie 19:00.
   

 3. W czasie wakacji planowane jest powiększenie kaplicy o wiatę, wymiana elementów drewnianych w prezbiterium (podest, półki, ołtarz świętego Charbela), odnowienie wnętrza kaplicy oraz innych pomieszczeń. Ofiary składane dziś na tacę będą przeznaczone na przeprowadzenie na wspomnianych prac. Serdecznie dziękuję za ofiary, zarówno składane na tacę, jak i te wpłacane na konto.
   

 4. Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola serdecznie zaprasza wszystkich seniorów na Piknik Senioralny, który odbędzie się w sobotę (01 lipca) od godziny 14 w Magdalence na placu rekreacyjnym (górki piaskowe). W programie między innymi bezpłatne badania profilaktyczne: kardiobus i osteobus, pokazy artystyczne i wspólna biesiada przy grillu.
   

 5. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.
   

 6. Dzisiaj po mszach świętych na parkingu przy szkole odbędzie się poświęcenie pojazdów (samochodów, motocykli i innych pojazdów) przed wakacyjnymi wyjazdami. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczone zostaną na dalsze wyposażanie naszej kaplicy.
   

 7. Wszystkim udającym się w najbliższe dni na urlopy życzę dobrej pogody, wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domu! Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3