24 września 2023

24 września 2023

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Porządek Mszy Świętych. Msze Święte o godzinie 9:30, następnie Msza o 11:00 ze specjalnym kazaniem dla dzieci oraz wieczorna Msza Święta o godzinie 19:00.

W tygodniu Msze Święte będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 19:00 oraz we wtorki i czwartki o godzinie 8:00.

2. Różaniec w październiku każdego dnia o godzinie 18:30. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Pierwsze nabożeństwo w przyszłą niedziele (1.10) o godzinie 18:30.

3. Powstaje scholka dziecięca w naszej parafii. Zapraszam dziewczynki na pierwsze spotkanie w poniedziałek (2.10) o godzinie 18:00. Proszę również rodziców, którzy śpiewają lub grają na instrumencie o włączenie się w to dzieło. Podczas spotkania niespodzianki dla dzieci :)

4. Podręczniki i ćwiczenia do religii dla sześciolatków oraz uczniów z klas 1-6 można zakupić po Mszy Świętej, w tygodniu oraz następną niedzielę.

5. Przygotowanie do I komunii świętej: Zapraszam w przyszłą niedzielę dzieci z klas III z rodzicami na Mszę Świętą o godzinie 12:30. Podczas Mszy dzieci otrzymają różańce.

6. Nabożeństwo Fatimskie (co miesiąc w pierwszą sobotę miesiąca) rozpoczynamy od października. Zapraszam na modlitwę różańcową w sobotę (7.10) o godzinie 18:00 i na Msze Świętą o godzinie 19:00.

7. Kancelaria czynna w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy od godziny 19:30 do 20:15.

W kancelarii załatwimy sprawy sakramentów, sprawy pogrzebowe, zgłaszamy się po zaświadczenia. Można również zamawiać intencje na przyszły rok.

8. Planowane prace remontowe na czas wakacji w dużej mierze zrealizowaliśmy. Prace wznowimy w drugiej połowie września: zakończymy remont przedsionka, prace w kancelarii oraz na zapleczu. Pełne sprawozdanie przekaże po zakończeniu wszystkich prac. Serdecznie dziękuję za składane ofiary oraz wpłaty na konto naszej kaplicy.