Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

22 października 2022

 

23 października 2022

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Różaniec w październiku każdego dnia o godzinie 18:30. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach, zapraszam z planszami konkursowymi na różaniec w środę (26 października).
   

 2. Wypominki jednorazowe oraz roczne za zmarłych przyjmuję po mszach świętych w zakrystii. Przy wyjściu z kaplicy wyłożone są karteczki na których możecie zapisywać zmarłych za których będziemy się modlili.
   

 3. Uroczystość Wszystkich Świętych przypada we wtorek (1 listopada). Tego dnia msze święte w kaplicy o godzinie 9:30 i 11:00. Po mszy świętej o godzinie 11:00 zachęcam do udziału w procesji za zmarłych na cmentarzu w Magdalence. Wypominki jednorazowe z Lesznowoli czytane będą przy drugiej i czwartej stacji procesji na cmentarzu w Magdalence. Wypominki roczne będą czytane w Dzień Zaduszny (środa, 2 listopada) podczas nabożeństwa za zmarłych i mszy świętej o godzinie 19:00 w kaplicy, a w ciągu roku, w każdą drugą środę miesiąca na mszy świętej o godzinie 19:00.
   

 4. „Bal Świętych” organizujemy w poniedziałek 31 października. Zapraszam na mszę świętą na godzinę 18:00 do Magdalenki. Po mszy przemarsz do katolickiego liceum i „Bal Świętych”. Każde dziecko przebiera się za wybranego świętego, przygotowuje atrybut tego świętego i krótką historię jego życia. Na bal przynosimy coś słodkiego do jedzenia i picia.
   

 5. Intencje na msze święte na rok 2023 można zamawiać od piątku (4 listopada) po każdej mszy świętej odprawianej w kaplicy. Proszę o planowanie różnych jubileuszów i rocznic, zarówno za żyjących jak i za zmarłych, abyśmy wspólnie dziękowali Bogu i prosili o Jego miłosierdzie.
   

 6. Święty Charbel staje się patronem naszej wspólnoty. Wczoraj po raz pierwszy odprawiona została msza święta połączona z nowenną i namaszczeniem olejami świętego Charbela. Tak będzie każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Intencje na nowennę i mszę świętą można składać do puszki pod obrazem w prezbiterium.
   

 7. List w którym opisuję bieżącą sytuację naszej wspólnoty, przedstawiam najbliższe plany i zwracam się o pomoc znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy.
   

 8. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3