Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

23 lipca 2023

23 lipca 2023

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Msze święte w niedziele w czasie wakacji (lipiec i sierpień) o godzinie 9:30 i 12:30. Natomiast jeśli chodzi o msze święte w dni powszednie, to ich porządek będzie podawany w niedziele poprzedzające, podczas ogłoszeń. W tym tygodniu msze święte we wtorek, środę i piątek o godzinie 19:00.
 

2. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.
 

3. Kronika parafialna będzie dla przyszłych pokoleń spisaną historią naszej wspólnoty; rozpoczęliśmy zbieranie materiałów oraz pisanie kroniki naszej parafii. Proszę o wypożyczenie dokumentów i zdjęć z czasu powojennego, budowy kaplicy z lat 80tych. Najstarszych mieszkańców zachęcam do spisania wspomnień z tamtych czasów i przekazania ich osobiście lub przesłania ich na e-mail naszego rektoratu.

 

4. Planowane prace na czas wakacji trwają: pomalowano ściany w: zakrystii, pomieszczeniu gdzie będzie znajdowała się kancelaria, pomieszczeniu gospodarczym oraz wejście do kaplicy. Położono posadzkę w zakrystii i w pomieszczeniu gospodarczym. W najbliższym czasie rozpoczniemy odnawianie wnętrza kaplicy. Serdecznie dziękuję za ofiary oraz wpłaty na konto naszej kaplicy.

 

5. Wszystkim udającym się w najbliższe dni na urlopy życzę dobrej pogody, wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domu! Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3