Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

23 czerwca 2024

23 czerwca 2024

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Porządek Mszy Świętych w naszej parafii: poniedziałek, środa, piątek i sobota – godzina 19:00, wtorek i czwartek – godzina 8:00.

 

2. Nabożeństwa czerwcowe zapraszam do wspólnej modlitwy Litanią do Serca Pana Jezusa przed wieczorną Mszą Świętą o godzinie 18:45.

 

3. Porządek Mszy Świętych w lipcu i sierpniu:
• w niedzielę - godzina 9:30, 11:00 i 19:00.
• w dni powszednie - porządek będę podawał w niedzielę.

 

4. Planowane prace na czas wakacji to powiększenie kaplicy o wiatę (prace rozpoczną się 1 lipca) a następnie wymiana nagłośnienia. Proszę o wsparcie tych prac - ofiary składane na tace w pierwsze niedziele miesiąca przeznaczone będą na ten cel, ofiary można składać również do puszki w przedsionku kaplicy lub przelewem na konto parafialne.

 

5. Poświęcenie pojazdów (samochodów, motocykli i innych pojazdów) przed wakacyjnymi wyjazdami w następną niedzielę (30 czerwca) po Mszach Świętych na parkingu przy szkole. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczone będą na budowę wiaty.

 

6. Piknik parafialny odbędzie się po raz pierwszy w naszej parafii w dniu dzisiejszym na parkingu szkolnym między godzinami 12:00-16:00. W programie wiele atrakcji m.in.: teatrzyk dla dzieci, warsztaty westernowe, piana strażacka.

 

Wszystkim udającym się w najbliższe dni na urlopy życzę dobrej pogody,

wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domu.
Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia

Ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3