22 kwietnia 2023

23 kwietnia 2023

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Porządek mszy świętych w kaplicy jest następujący: we wtorki i czwartki o godzinie 8:00; w środy i piątki o godzinie 19:00; natomiast w niedzielę o godzinie: 9:30, 11:00 (z kazaniem do dzieci) i 19:00.

2. Zapraszam dzisiaj na mszę świętą o godzinie 19:00 i spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania w 2024 roku - młodzież z klas ósmych wraz z rodzicami. Spotkanie odbędzie się po wieczornej mszy świętej w kaplicy.

3. W świetlicy wyłożona jest lista osób czytających Słowo Boże. Na liście jest kilka wolnych terminów. Proszę o zaangażowanie i wpisanie się osób, które chciałyby dołączyć do tej grupy.

4. Triduum Paschalne które ostatnio przeżywaliśmy uwiecznione jest w fotorelacji którą znajdziecie na stronie internetowej kaplicy. Raz jeszcze dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie świąt.

5. Sprawy kancelaryjne (zaświadczenia, terminy chrztów, małżeństw i inne sprawy kancelaryjne) dla mieszkańców naszej wspólnoty można załatwiać zawsze po mszy świętej wieczornej w środy i piątki. Osoby zainteresowane zapraszam.

6. Pielgrzymka do Libanu odbędzie się w dniach 15-24 września 2023. Dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej kaplicy, program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.

7. Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!