Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

21 stycznia 2023

 

22 stycznia 2023

III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Porządek mszy świętych w kaplicy jest następujący: we wtorki i czwartki o godzinie 8:00; w środy i piątki o godzinie 19:00; w niedziele o godzinie 9:30 i 11:00 oraz do czasu ferii zimowych zapraszam na mszę świętą o godzinie 19:00.
   

 2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w poniedziałek (27 stycznia). W ramach kursu odbędzie się 10 spotkań. Spotkania będą rozpoczynać się o godzinie 20:00 w Domu Miłosierdzia w Magdalence. Zapisy w zakrystii po mszach świętych.
   

 3. Trwa wizyta duszpasterska. Jej porządek podany jest na stronie internetowej naszej kaplicy. Informację te można też znaleźć w gablocie ogłoszeń przed kaplicą. Serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie w Waszych domach oraz złożone ofiary na rzecz tworzenia naszej parafii.
   

 4. Intencje na msze święte na rok 2023 można zamawiać po każdej mszy świętej odprawianej w kaplicy.
   

 5. Dzisiaj po raz czwarty, przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego Zachęcam do czytanie Ewangelii każdego dnia. W świetlicy można zakupić Ewangeliarze. Wszystkich którzy chcieliby czytać Słowo Boże podczas mszy świętych w niedzielę zapraszam do zapisania się na listę dostępną w świetlicy.
   

 6. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. Po mszy świętej można w świetlicy zakupić książki, modlitewniki i dewocjonalia związane ze świętym Charbelem. Dzisiaj o godzinie 19:00 zapraszam na mszę świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami świętego Charbela. Intencje na nowennę i mszę świętą można składać do puszki pod obrazem w prezbiterium.
   

 7. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3