Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

21 kwietnia 2024

21 kwietnia 2024

IV NIEDZIELA WILKANOCNA

 

1. Msze Święte w tym tygodniu według zwykłego porządku: poniedziałek, środa, piątek i sobota o godzinie 19:00, we wtorek i czwartek o godzinie 8:00.

 

2. Kancelaria czynna w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy od godziny 19:30 do 20:00. W kancelarii załatwimy sprawy sakramentów, sprawy pogrzebowe, zgłaszamy się po zaświadczenia. Można również zamawiać intencje Mszy Świętych.

 

3. Przygotowanie do I komunii świętej: zapraszam dzieci z klas III z rodzicami na Mszę Świętą o godzinie 12:30. Podczas Mszy dzieci otrzymają medaliki NMP.

 

4. Bierzmowanie: zapraszam kandydatów dzisiaj na Mszę Świętą o godzinie 19:00. Przynosimy prace o wybranym patronie. Po Mszy spotkanie w kaplicy.

 

5. Kurs przedmałżeński: spotkanie dla narzeczonych jutro (22 kwietnia) o godzinie 20:00.

 

6. Pielgrzymka na Podhale do miejsc szczególnie ważnych dla Św. Jana Pawła II w dniach

30 maja - 2 czerwca 2024 roku. Odwiedzimy Kraków, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice, Ludźmierz, Zakopane. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych w świetlicy.

 

7. Św. Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00 odprawiamy Msze Świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami Św. Charbela. Intencje na nowennę i Mszę Świętą można będzie składać przed Mszą do puszki przy obrazie naszego Patrona. Zapraszam na taką Mszę Świętą w poniedziałek (22 kwietnia) o godzinie 19:00.


W świetlicy można zakupić książki z cyklu „Serce Krzyża”; polecam biografię naszego Patrona oraz Św. Rafki.

 

8. Pielgrzymka z parafii w Magdalence w dniach 30 sierpnia - 1 września dla wzmocnienia wiary i jedności rodzin, odwiedziny błogosławionej rodziny Ulmów. W programie: Markowa, Przemyśl, Łańcut. Więcej informacji na ulotkach i zapisy w świetlicy.

 

9. Zdjęcia z Triduum Paschalnego 2024 - kliknij w link aby zobaczyć. 

 

 

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!
ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3