Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

19 listopada 2022

 

20 listopada 2022

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

 1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas w którym będziemy gromadzili się każdego dnia o godzinie 7:00 na roratach. Dla dzieci przygotowany jest konkurs oraz inne niespodzianki. Po mszach świętych roratnich zapraszam dzieciaki na śniadania do naszej świetlicy. Wszystkich chcących włączyć się w ich organizację i przygotowywanie proszę o wpisywanie się na listę wyłożoną w świetlicy. W czasie Adwentu nie będzie innych mszy świętych odprawianych w tygodniu poza roratami (od poniedziałku do soboty) o godzinie 7:00.
   

 2. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny będziemy śpiewali w każdą niedzielę Adwentu po mszy świętej o godzinie 9:30.
   

 3. Wizytę duszpasterską rozpocznę od poniedziałku (28 listopada) według porządku podanego na stronie internetowej naszej kaplicy. Informację te można też znaleźć w gablocie ogłoszeń przed  kaplicą. Osoby które chciałyby pomóc w dostarczeniu do skrzynek pocztowych listu z informacją o wizycie oraz rozprowadzeniu opłatków wigilijnych proszę o wpisywanie się na listę wyłożoną w świetlicy.
   

 4. Intencje na msze święte na rok 2023 można zamawiać po każdej mszy świętej odprawianej w kaplicy.
   

 5. Święty Charbel staje się patronem naszej wspólnoty. Każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00 odprawiamy mszę świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami świętego Charbela. Intencje na nowennę i mszę świętą można składać do puszki pod obrazem w prezbiterium. Zapraszam na taką mszę świętą w najbliższy wtorek (22 listopada) o godzinie 19:00 (tego dnia nie ma mszy świętej o godzinie 8:00).
   

 6. Witamy w naszej wspólnocie braci z Zakonu Rycerzy Jana Pawła II. Serdecznie dziękuję za dzisiejszą posługę. Zapraszam mężczyzn, którzy chcą tworzyć wspólnotę mężczyzn na pierwsze spotkanie w piątek (2 grudnia) o godzinie 19:45 do świetlicy.
   

 7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Agnieszkę Tolak. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
   

 8. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3