Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

19 listopada 2023

19 listopad 2023

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Bierzmowanie: zapraszam dziś (19 listopada) kandydatów do bierzmowania na Mszę Świętą o godzinie 19:00. Po Mszy spotkanie w kaplicy.

 

2. Intencje na przyszły rok można zamawiać w kancelarii oraz po Mszach w zakrystii. Proszę o planowanie jubileuszy oraz rocznic ważnych wydarzeń w życiu Waszych rodzin. Msza Święta jest pięknym darem który możemy ofiarować naszym bliskim i okazją do spotkania oraz wspólnej modlitwy.

 

3. Scholka dziecięca: zapraszam na próby w poniedziałki o godzinie 18:00. Proszę również o pomoc rodziców, którzy śpiewają i grają na jakimkolwiek instrumencie o włączenie się w to dzieło.

 

4. Czytania podczas Mszy Świętych w niedzielę: proszę o wpisywanie się na listę w świetlicy z podaniem swojego adresu email. 

 

5. Kancelaria czynna w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy od godzinie 19:30 do 20:15.

W kancelarii załatwimy sprawy sakramentów, sprawy pogrzebowe, zgłaszamy się po zaświadczenia.

 

6.  Msza Święta z nowenną i namaszczeniem olejami Świętego Charbela zostanie odprawiona w środę (22 listopada) o godzinie 19:00. Intencje na nowennę i Mszę Świętą można składać do puszki pod ołtarzem. W świetlicy można kupić książki, modlitewniki i dewocjonalia związane ze Świętym Charbelem.

 

7. Wizytę duszpasterską rozpocznę od poniedziałku (4 grudnia) według porządku podanego na stronie internetowej naszej parafii. Bardzo serdecznie proszę o pomoc w dostarczeniu do skrzynek pocztowych listu adwentowego wraz z życzeniami świątecznymi. Osoby, które chcą pomóc proszę o kontakt w zakrystii po Mszy Świętej. kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

8. Konkurs „Najpiękniejszy Różaniec” miał miejsce w październiku w klasach I-IV naszej szkoły. Różańce wykonane przez dzieci można zobaczyć w świetlicy. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11:00 wręczenie nagród.

 

 

Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3