19 maja 2024

19 maja 2024

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Biały Tydzień odbędzie się w naszej parafii w tym tygodniu dla pierwszej grupy dzieci, które wczoraj przyjęły I komunię świętą. Zapraszamy każdego dnia na Msze Świętą o godzinie 19:00. W tym tygodniu nie będzie Mszy porannych.

2. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu o godzinie 18:30 (we wtorek o godzinie 16:30). Zapraszam do wspólnego śpiewu Litanii Loretańskiej.

3. Bierzmowanie: zapraszam kandydatów wraz z rodzicami dziś (19 maja) na Msze Świętą o godzinie 19:00. Po Mszy spotkanie organizacyjne w kaplicy.

4. Triduum Paschalne które ostatnio przeżywaliśmy uwiecznione jest w fotorelacji którą znajdziecie na stronie internetowej naszej parafii. Raz jeszcze dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie świąt. Kliknij aby zobaczyć galerię.

5. Kurs przedmałżeński: spotkanie dla narzeczonych jutro (20 maja) o godzinie 20:00.

6. Rocznica I komunii odbędzie się w uroczystość Bożego Ciała, spowiedź dla dzieci w poniedziałek (27 maja) od godziny 18:00. Dzieci, które będą miały rocznicę oraz te które w tym roku przyjęły komunię zapraszam w przyszłą niedzielę (26 maja) na Msze Świętą o godzinie 12:30. Po Mszy krótka próba przed procesją Bożego Ciała.

7. Św. Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00 odprawiamy Msze Świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami Św. Charbela. Intencje na nowennę i Mszę Świętą będzie można składać do puszki przy ołtarzu przed Mszą. Zapraszam na taką Mszę Świętą w środę (22 maja) o godzinie 19:00.

Dobrej niedzieli i całego tygodnia