Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

17 września 2022

 

18 września 2022

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Porządek mszy świętych w kaplicy od czwartku (1 września) jest następujący: niedziela o godzinie: 9:30 i 11:00 (zapraszamy młode rodziny z dziećmi, do których adresowane będzie kazanie). W dni powszednie tj. we wtorki i czwartki o godzinie 8:00, natomiast w środy i piątki o godzinie 19:00.
   

 2. Spowiedź święta odbywa się w kaplicy 15 minut przed rozpoczęciem mszy świętej.
   

 3. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy będą odbywały się w kościele w Magdalence w poniedziałki (rozpoczynając od 26 września). Pierwsze spotkanie (26 września) o godzinie 18:45.
   

 4. Ewangeliarze rozprowadzane są dzisiaj po mszach świętych przed kaplicą.
   

 5. Kino „Alek” wznawia swoja działalność, zapraszamy dzisiaj o godz. 19:00 na projekcję filmu dokumentalnego o Świętym Michale Archaniele pt.  „Zobacz Anioła”, po filmie czas na rozmowę. Spotkanie odbędzie się w gmachu liceum katolickiego w Magdalence.
   

 6. Dziś po raz pierwszy uruchomiona została strona internetowa naszej kaplicy w Lesznowoli. W zamyśle ma ona spajać najistotniejsze aspekty życia naszej wspólnoty i umożliwiać skuteczne odnajdywanie odpowiedzi na pytania jej dotyczące. Liczę, że będzie ona właściwym wsparciem w organizacji życia parafialnego i w przekazie informacji, aby ułatwić sprawną komunikację duszpasterską. Strona dostępna jest pod adresem: kaplicalesznowola.pl (pisane razem). W niedalekiej przyszłości zostanie ona przystosowana do urządzeń mobilnych i zostaną zaimplementowane inne funkcjonalności o których informowani będą Państwo na bieżąco (na ten moment na stronie opublikowane są najważniejsze informacje). Wszystkie osoby chętne do włączenia się w to przedsięwzięcie tj. współtworzenie tej przestrzeni, serdecznie zapraszam do kontaktu 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3