Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

17 września 2023

17 września 2023

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Porządek Mszy Świętych. Msze Święte o godzinie 9:30, następnie Msza o 11:00 ze specjalnym kazaniem dla dzieci oraz wieczorna Msza Święta o godzinie 19:00.

W tygodniu Msze Święte będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 19:00 oraz we wtorki i czwartki o godzinie 8:00. 

W tym tygodniu nie będzie Mszy Świętych z wyjątkiem piątku.

 

2. Zapraszam na Mszę Świętą z nowenną i namaszczeniem olejami Świętego Charbela w piątek (22.09) o godzinie 19:00. Pamiętajmy szczególnie tego dnia o pielgrzymach z naszej parafii, którzy tego dnia będą uczestniczyli w procesji z pustelni do grobu św. Charbela i przy grobie naszego Patrona odprawią Msze Świętą.

 

Relacje z każdego dnia pielgrzymki można zobaczyć na portalu społecznościowym Facebook, gdzie znajdziecie nas wpisując: „Kaplica Lesznowola.”


3. Powstaje scholka dziecięca w naszej parafii. Zapraszam dziewczynki na pierwsze spotkanie w poniedziałek (2.10) o godzinie 18:00. Proszę również rodziców, którzy śpiewają lub grają na instrumencie o włączenie się w to dzieło. Podczas spotkania niespodzianki dla dzieci :)

 

4. Podręczniki i ćwiczenia do religii dla sześciolatków oraz uczniów z klas 1-6 można zakupić po Mszy Świętej, w tygodniu oraz następną niedzielę. 

 

5. Planowane prace remontowe na czas wakacji w dużej mierze zrealizowaliśmy. Prace wznowimy w drugiej połowie września: zakończymy remont przedsionka, prace w kancelarii oraz na zapleczu. Pełne sprawozdanie przekaże po zakończeniu wszystkich prac. Serdecznie dziękuję za składane ofiary oraz wpłaty na konto naszej kaplicy.

 

Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3