Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

15 lipca 2023

16 lipca 2023

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Msze święte w niedziele w czasie wakacji (lipiec i sierpień) o godzinie 9:30 i 12:30. Natomiast jeśli chodzi o msze święte w dni powszednie, to ich porządek będzie podawany w niedziele poprzedzające, podczas ogłoszeń. W tym tygodniu msze święte w piątek i sobotę o godzinie 19:00.
     

  2. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.
     

  3. Kronika parafialna będzie dla przyszłych pokoleń spisaną historią naszej wspólnoty; rozpoczęliśmy zbieranie materiałów oraz pisanie kroniki naszej parafii. Proszę o wypożyczenie dokumentów i zdjęć z czasu powojennego, budowy kaplicy z lat 80tych. Najstarszych mieszkańców zachęcam do spisania wspomnień z tamtych czasów i przekazania ich osobiście lub przesłania ich na e-mail naszego rektoratu.
     

  4. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00 odprawiana jest msza święta połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami świętego Charbela. Intencje na tę mszę świętą można składać do puszki wystawionej pod obrazem świętego Charbela. Zapraszam na taką mszę świętą w sobotę (22 lipca) o godzinie 19:00.

 

5. Wszystkim udającym się w najbliższe dni na urlopy życzę dobrej pogody, wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domu! Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3