Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

15 kwietnia 2023

 

16 kwietnia 2023

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

 1. Porządek mszy świętych w kaplicy jest następujący: wtorki i czwartki o godzinie 8:00, środy i piątki o godzinie 19:00, natomiast w niedzielę o godzinie 9:30, 11:00 (z kazaniem do dzieci) i 19:00.
   

 2. Zapraszam jutro o godzinie 20:00, rodziców dzieci z klas drugich, na spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowania do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w maju 2024. Omówimy czas przygotowania oraz ustalimy termin uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w przyszłym roku.
   

 3. Zapraszam młodzież z klas ósmych wraz z rodzicami w niedzielę (23 kwietnia) na mszę świętą o godzinie 19:00 w kaplicy. Po mszy świętej obędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania w 2024 roku.
   

 4. Lista osób czytających Słowo Boże wyłożona jest w świetlicy. Na liście jest kilka wolnych terminów. Proszę o zaangażowanie i wpisanie się osób, które chciałyby dołączyć do tej grupy.
   

 5. Triduum Paschalne które ostatnio przeżywaliśmy uwiecznione jest w fotorelacji którą znajdziecie na stronie internetowej kaplicy. Raz jeszcze dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie świąt.
   

 6. Pielgrzymka do Libanu odbędzie się w dniach 15-24 września 2023. Dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej kaplicy, program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.
   

 7. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. Każdego 22 dnia miesiąca odprawiamy mszę świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami świętego Charbela. Intencje na tę mszę można składać do puszki wystawionej pod obrazem świętego Charbela. Zapraszam na taką mszę świętą w sobotę (22 kwietnia) o godzinie 19:00.
   

 8. Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3