14 stycznia 2023

15 stycznia 2023

II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Porządek mszy świętych w kaplicy jest następujący: we wtorki i czwartki o godzinie 8:00; w środy i piątki o godzinie 19:00; w niedziele o godzinie 9:30 i 11:00 oraz do czasu ferii zimowych zapraszam na mszę świętą o godzinie 19:00.

2. Trwa wizyta duszpasterska. Jej porządek podany jest na stronie internetowej naszej kaplicy. Informację te można też znaleźć w gablocie ogłoszeń przed kaplicą. Serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie w Waszych domach oraz złożone ofiary na rzecz tworzenia naszej parafii.

3. Intencje na msze święte na rok 2023 można zamawiać po każdej mszy świętej odprawianej w kaplicy.

4. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru „Vox Cordis” z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie odbędzie się w naszej kaplicy dzisiaj (15 stycznia) o godzinie 19:45. Chór zaśpiewa również podczas mszy świętej o godzinie 19:00.

5. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. Po mszy świętej można w świetlicy zakupić książki, modlitewniki i dewocjonalia związane ze świętym Charbelem. Każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00 odprawiamy mszę świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami świętego Charbela. Intencje na nowennę i mszę świętą można składać do puszki pod obrazem w prezbiterium. Zapraszam na taką mszę w niedzielę (22 stycznia) o godzinie 19:00.

6. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia