Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

14 kwietnia 2024

14 kwietnia 2024

III NIEDZIELA WILKANOCNA

 

1. Msze Święte w tym tygodniu według zwykłego porządku: poniedziałek, środa, piątek i sobota o godzinie 19:00, we wtorek i czwartek o godzinie 8:00.

 

2. Kancelaria czynna w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy od godziny 19:30 do 20:00. W kancelarii załatwimy sprawy sakramentów, sprawy pogrzebowe, zgłaszamy się po zaświadczenia. Można również zamawiać intencje Mszy Świętych.

 

3. Scholka dziecięca, która śpiewa w niedzielę podczas Mszy Świętej  o godzinie 11:00 zaprasza na próby w poniedziałki o godzinie 18:00. Zapraszamy także Rodziców, którzy grają na instrumentach.

 

4. Przygotowanie do I komunii świętej: zapraszam w przyszłą niedzielę (21 kwietnia) dzieci z klas III z rodzicami na Mszę Świętą o godzinie 12:30. Podczas Mszy dzieci otrzymają medaliki NMP.

 

5. Bierzmowanie: zapraszam kandydatów w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godzinie 19:00. Przynosimy prace o wybranym patronie. Po Mszy spotkanie w kaplicy.

 

6. Pielgrzymka na Podhale do miejsc szczególnie ważnych dla Św. Jana Pawła II w dniach

30 maja - 2 czerwca 2024 roku. Odwiedzimy Kraków, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice, Ludźmierz, Zakopane. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych w świetlicy.

 

7. Koncert w dniu dzisiejszym (14 kwietnia) po wieczornej Mszy Świętej o godzinie 20:00. Zapraszam na premierowy koncert nowej płyty Pana Marcina Wargockiego „Droga". Artysta w swojej twórczości podpowiada jak można iść w obecności Jezusa przez dzisiejszy świat.

 

8. KONCERT zespołu Piramidy: „Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali" odbędzie się w sobotę (20 kwietnia) o godzinie 18.00 w Filii GOK w Łazach. Zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Zespół Piramidy, koncertował z tym programem nie tylko w Polsce, ale także na świecie m.in. w wielu krajach Europy jak też w Stanach Zjednoczonych. Bilety w cenie 50 zł są dostępne w Internecie na
stronach kupbilecik.pl oraz biletyna.pl, można zakupić je również w zakrystii.

 

 

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!
ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3