14 stycznia 2024

II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Msze Święte w tym tygodniu w środę o godzinie 8:00.

2. Ferie zimowe: w niedziele (14 stycznia i 21 stycznia) nie będzie Mszy Świętych o godzinie 19:00.

3. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru „Vox Cordis” z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie pod dyrekcją Pana Krzysztofa Łazutki odbędzie się w niedzielę (28 stycznia) po Mszy Świętej o godzinie 19:00.

4. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00 odprawiamy Msze Świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami Św. Charbela. Intencje na nowennę i Mszę Świętą będzie można składać w przyszłą niedzielę do puszki przy ołtarzu. Zapraszam na taką Mszę Świętą w poniedziałek (22 stycznia) o godzinie 19:00.
W świetlicy można kupić książki, modlitewniki i dewocjonalia związane z naszym patronem oraz zestawy kolędowe.

5. Wizyta duszpasterska rozpoczęła się: porządek kolędy podany jest na stronie internetowej naszej parafii.*  kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

*Ofiary które składacie podczas wizyty kolędowej przeznaczymy na zapłacenie za nowe organy oraz prace, które zaplanowane są na wiosnę: remont świetlicy, powiększenie kaplicy o wiatę i montaż ekranów, aby wyświetlać czytania niedzielne oraz pieśni.