Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

12 listopada 2022

 

13 listopada 2022

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Intencje na msze święte na rok 2023 można zamawiać po każdej mszy świętej odprawianej w kaplicy.
   

 2. Zapraszam na spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, jutro (poniedziałek 14 listopada) o godzinie 20:00 do kaplicy. W przyszłą niedzielę (20 listopada) podczas mszy świętej o godzinie 11:00 dzieci otrzymają kolejną pamiątkę Pierwszej Komuni Świętej - modlitewnik.
   

 3. Kino „Alek” zaprasza do katolickiego liceum w Magdalence w sobotę (19 listopada) na godzinę 19:00 na projekcję filmu: „Moc w moich dłoniach.” Mottem filmu są słowa „nie ma takiego problemu, którego nie można rozwiązać za pomocą różańca”. Twórcy  pokazują prawdziwe historie o sile modlitwy różańcowej. Wstęp wolny.
   

 4. Zbliża się okres Adwentu, czas w którym będziemy gromadzili się każdego dnia o godzinie 7:00 na roratach. Po mszach świętych roratnich zapraszam dzieciaki na śniadanie do naszej świetlicy. Wszystkich chcących włączyć się w ich organizację i przygotowywanie proszę o wpisywanie się na listę wyłożoną w świetlicy.
   

 5. Wizytę duszpasterską rozpocznę od poniedziałku (28 listopada) według porządku podanego na stronie internetowej naszej kaplicy. Informację te można też znaleźć w gablocie ogłoszeń przed  kaplicą. Osoby które chciałyby pomóc w dostarczeniu do skrzynek pocztowych listu z informacją o wizycie oraz rozprowadzeniu opłatków wigilijnych proszę o wpisywanie się na listę wyłożoną w świetlicy.
   

 6. Święty Charbel staje się patronem naszej wspólnoty. Każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00 odprawiamy mszę świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami świętego Charbela. Intencje na nowennę i mszę świętą można składać do puszki pod obrazem w prezbiterium. Zapraszam na taką mszę świętą we wtorek (22 listopada) o godzinie 19:00.
   

 7. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pod hasłem: „Uleczyć tęsknotę” wspieramy Ukrainę. Ofiary możemy składać po mszy świętej przed kaplicą.


   

 8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Kazimierę Ścibisz. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
   

 9. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3