Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

12 maja 2024

12 maja 2024

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

 

1. Biały Tydzień odbędzie się w naszej parafii w tym tygodniu dla pierwszej grupy dzieci, które wczoraj przyjęły I komunię świętą. Zapraszamy każdego dnia na Msze Świętą o godzinie 19:00. W tym tygodniu nie będzie Mszy porannych.

 

2. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu o godzinie 18:30 (we wtorek o godzinie 16:30). Zapraszam do wspólnego śpiewu Litanii Loretańskiej. Podczas nabożeństw odprawiamy nowennę przed Zesłaniem Ducha
Świętego.

 

3. Bierzmowanie: zapraszam kandydatów wraz z Rodzicami w przyszłą niedzielę (19 maja) na Msze Świętą o godzinie 19:00. Po Mszy spotkanie organizacyjne w kaplicy.

 

4. Triduum Paschalne które ostatnio przeżywaliśmy uwiecznione jest w fotorelacji którą znajdziecie na stronie internetowej naszej parafii. Raz jeszcze dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie świąt. Kliknij aby zobaczyć galerię.

 

5. Kurs przedmałżeński: spotkanie dla narzeczonych jutro (13 maja) o godzinie 20:00.

 

6. Uroczystość Bożego Ciała będziemy przeżywali w czwartek (30 maja). Służbę ołtarza i wszystkich, którzy chcą pomóc w przygotowaniu procesji zapraszam na spotkanie w piątek (17 maja) o godzinie 20:00.

 

7. Festyn parafialny odbędzie się w niedzielę (23 czerwca). Zapraszam wszystkich, którzy chcą włączyć się w to dzieło na spotkanie w środę (15 maja) o godzinie 20:00.

 

8. Św. Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00 odprawiamy Msze Świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami Św. Charbela. Intencje na nowennę i Mszę Świętą będzie można składać do puszki przy ołtarzu przed Mszą. Zapraszam na taką Mszę Świętą w środę (22 maja) o godzinie 19:00.

 

 

Dobrej niedzieli i całego tygodnia

ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3