Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

11 lutego 2023

 

12 lutego 2023

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Porządek mszy świętych w kaplicy w czasie ferii zimowych jest następujący: w niedzielę o godzinie: 9:30 i 11:00; natomiast w dni powszednie w tym tygodniu nie będzie mszy świętych. Wieczorne msze święte w niedziele o godzinie 19:00 powrócą po feriach, od niedzieli (26 lutego).
   

 2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się po feriach zimowych, w poniedziałek (27 lutego). W ramach kursu odbędzie się 10 spotkań. Spotkania będą rozpoczynać się o godzinie 20:00 w Domu Miłosierdzia w Magdalence.
   

 3. Osoby pragnące czytać Słowo Boże podczas mszy świętych w niedzielę proszone są o zapisanie się na listę wyłożoną w świetlicy.
   

 4. Wizyta duszpasterska będzie kontynuowana po feriach zimowych według porządku podanego na stronie internetowej naszej kaplicy. Informację te można też znaleźć w gablocie ogłoszeń przed kaplicą. Serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie w Waszych domach oraz złożone ofiary na rzecz tworzenia naszej parafii. Rodziny, które niechcący pominąłem lub nie mogły spotkać się w zaplanowanym terminie, proszę o kontakt w celu umówienia spotkania.
   

 5. Intencje na msze święte na rok 2023 można zamawiać po każdej mszy świętej w zakrystii.
   

 6. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. Po mszy świętej można w świetlicy zakupić książki, modlitewniki i dewocjonalia związane ze świętym Charbelem. Msza święta połączona z nowenną i namaszczeniem olejami świętego Charbela odbędzie się we wtorek (21 lutego) o godzinie 19:00. Intencje można składać do do skrzynki przy obrazie świętego Charbela.
   

 7. Osobom wyjeżdżający na zimowe urlopy życzę bezpiecznych podróży, dobrej pogody i wiele radości ze wspólnie spędzonego czasu. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3