10 września 2022

11 września 2022

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Porządek mszy świętych w kaplicy od czwartku (1 września) jest następujący: niedziela o godzinie: 9:30 i 11:00 (zapraszamy młode rodziny z dziećmi, do których adresowane będzie kazanie). W dni powszednie tj. we wtorki i czwartki o godzinie 8:00, natomiast w środy i piątki o godzinie 19:00.

2. Spowiedź święta odbywa się w kaplicy 15 minut przed rozpoczęciem mszy świętej.

3. Zapraszamy rodziców dzieci klas III z naszej szkoły w Lesznowoli, na spotkanie przygotowujące do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek (12 września) o godzinie 20:00 do kaplicy.

4. Ministrantów zapraszam na spotkanie w piątek (16 września) o godzinie 18:30, zapraszam też chłopców wraz z ojcami, którzy chcieliby służyć do mszy świętych.

5. Scholkę dziecięcą która upiększałaby śpiewem liturgię w niedziele podczas mszy świętych o godzinie 11:00 zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę (11 września) po mszy świętej o godzinie 11:00. Proszę o pomoc rodziców, którzy śpiewają i grają na jakimkolwiek instrumencie o włączenie się w to dzieło.

6. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego  przypada w środę (14 września). Zapraszam na mszę świętą o godzinie 19:00. Proszę o przyniesienie Krzyży z własnych domów.

7. Kancelaria parafialna w Magdalence czynna jest od poniedziałku do piątku po wieczornej mszy świętej od 18:45 do 19:30. W sprawach dotyczących parafian zamieszkałych w Lesznowoli szczególnie zapraszamy do kancelarii w poniedziałki, także po mszach świętych do zakrystii w Lesznowoli.

8. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy będą odbywały się w kościele w Magdalence w poniedziałki (rozpoczynając od 26 września). Więcej informacji na plakacie i ulotkach.

9. Ewangeliarze będą rozprowadzane w przyszłą niedzielę (18 września).