Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

08 lipca 2023

9 lipca 2023

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Msze święte w niedziele w czasie wakacji (lipiec i sierpień) o godzinie 9:30 i 12:30. Natomiast jeśli chodzi o msze święte w dni powszednie, to ich porządek będzie podawany w niedziele poprzedzające, podczas ogłoszeń. W tym tygodniu nie będzie mszy świętych w ciągu tygodnia.
   

 2. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.
   

 3. Kronika parafialna będzie dla przyszłych pokoleń spisaną historią naszej wspólnoty; rozpoczęliśmy zbieranie materiałów oraz pisanie kroniki naszej parafii. Proszę o wypożyczenie dokumentów i zdjęć z czasu powojennego, budowy kaplicy z lat 80tych. Najstarszych mieszkańców zachęcam do spisania wspomnień z tamtych czasów i przekazania ich osobiście lub przesłania ich na e-mail naszego rektoratu.
   

 4. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00 odprawiana jest msza święta połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami świętego Charbela. Intencje na nowennę i mszę świętą można składać do puszki przy ołtarzu. Zapraszam na taką mszę świętą w sobotę (22 lipca) o godzinie 19:00.
   

 5. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy prace remontowe (pomieszczeń na zapleczu, gdzie będzie zakrystia, kancelaria, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta) zaplanowane na czas wakacji. Serdecznie dziękuję za ofiary oraz wpłaty na konto naszej kaplicy.
   

 6. Wszystkim udającym się w najbliższe dni na urlopy życzę dobrej pogody, wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domu! Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3