08 kwietnia 2023

9 kwietnia 2023

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Zapraszam codziennie o godzinie 15:00 na nowenne do Bożego Miłosierdzia. Jest to okazja do duchowego przygotowania się na święto Bożego Miłosierdzia, które przypada w przyszłą niedziele (16 kwietnia).

2. Msze święte w naszej kaplicy w Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 9:30 i 11:00.

3. Każdego dnia oktawy wielkanocnej w tym tygodniu (od wtorku do piątku) msza święta o godzinie 19:00.

4. Wypominki wraz z mszą świętą za zmarłych w środę (12 kwietnia) o godzinie 19:00.

5. Porządek mszy świętych od przyszłej niedzieli (16 kwietnia) o godzinie 9:30, 11:00 (z kazaniem do dzieci) i 19:00.

6. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dzieci, które w maju przyjmą Pierwszą Komunię Świętą w tym tygodniu podczas mszy świętych wieczornych według porządku podanego rodzicom.

7. Zapraszam rodziców dzieci z klas drugich na spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowania do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w maju 2024, w poniedziałek (17 kwietnia) o godzinie 20:00. Omówimy czas przygotowania oraz ustalimy termin uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w przyszłym roku.

8. Zapraszam młodzież z klas ósmych wraz z rodzicami w niedzielę (23 kwietnia) na mszę świętą o godzinie 19:00 w kaplicy. Po mszy świętej obędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania w 2024 roku.

9. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. Każdego 22 dnia miesiąca odprawiamy mszę świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami świętego Charbela. Intencje na tę mszę można składać do puszki wystawionej pod obrazem świętego Charbela. Zapraszam na taką mszę świętą w sobotę (22 kwietnia) o godzinie 19:00.

10. Wszystkim życzę błogosławionego spotkania ze Zmartwychwstałym. Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!