Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

06 maja 2023

 

7 maja 2023

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 1. Nabożeństwa majowe odbywają się w kaplicy codziennie o godzinie 18:30. Zapraszam do wspólnego śpiewu Litanii loretańskiej (także przy przydrożnych krzyżach i kapliczkach).
   

 2. Pierwsza Komunia Święta dzieci z klas trzecich odbędzie się w sobotę (20 maja). W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania z rodzicami i próby dla dzieci według podanego rodzicom kalendarza, który można znaleźć również na stronie internetowej naszej kaplicy w zakładce „sakramenty”.
   

 3. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klas czwartych z Lesznowoli odbędzie się w Boże Ciało (8 czerwca) podczas mszy świętej wraz z procesją eucharystyczną o godzinie 11:00. Zapraszam na spotkanie organizacyjne rodziców w najbliższą środę (10 maja) o godzinie 20:00 do kaplicy.
   

 4. W tym roku po raz pierwszy będziemy przeżywali w naszej wspólnocie uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (pot. Boże Ciało). Tego dnia po mszy świętej o godzinie 11:00 wyruszy procesja eucharystyczna z naszej kaplicy. Proszę o pomoc w organizacji tej uroczystości. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło na spotkanie w piątek (12 maja) o godzinie 20:00.
   

 5. W świetlicy wyłożona jest lista osób czytających Słowo Boże. Na liście jest kilka wolnych terminów. Proszę o zaangażowanie i wpisanie się osób, które chciałyby dołączyć do tej grupy.
   

 6. Sprawy kancelaryjne (zaświadczenia, terminy chrztów, małżeństw i inne sprawy kancelaryjne) dla mieszkańców naszej wspólnoty można załatwiać zawsze po mszy świętej wieczornej w środy i piątki. Osoby zainteresowane zapraszam.
   

 7. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.
   

 8. Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3