Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

07 kwietnia 2024

7 kwietnia 2024

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

1. Niedziela Bożego Miłosierdzia: zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15:00. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w dniu dzisiejszym od godziny 12:00 do 19:00.

 

2. Msze Święte w tym tygodniu w poniedziałek o godzinie 19:00 i we wtorek o godzinie 8:00.

 

3. Bierzmowanie: zapraszam kandydatów wraz z Rodzicami dzisiaj na Msze Świętą o godzinie 19:00. Młodzież podczas Mszy złoży wyznanie wiary. Po Mszy spotkanie organizacyjne w kaplicy.

 

4. Pielgrzymka na Podhale do miejsc szczególnie ważnych dla Św. Jana Pawła II w dniach

30 maja - 2 czerwca 2024 roku. Odwiedzimy Kraków, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice, Ludźmierz, Zakopane. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych w świetlicy.

 

5. Pielgrzymka do Włoch w dniach 10 -17 października 2024 roku. W programie: Rzym, Asyż, Casia, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Monte Sant Angelo, Neapol, Monte Casino. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych w świetlicy. Zapisy drogą internetową do końca maja.

 

6. Koncert w przyszłą niedzielę (14 kwietnia) po wieczornej Mszy Świętej o godzinie 20:00. Zapraszam na premierowy koncert nowej płyty Pana Marcina Wargockiego „Droga". Artysta w swojej twórczości podpowiada jak można iść w obecności Jezusa przez dzisiejszy świat.

 

7. KONCERT zespołu Piramidy: „Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali" odbędzie się w sobotę (20 kwietnia) o godzinie 18.00 w Filii GOK w Łazach. Zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Zespół Piramidy, koncertował z tym programem nie tylko w Polsce, ale także na świecie m.in. w wielu krajach Europy jak też w Stanach Zjednoczonych. Bilety w cenie 50 zł są dostępne w Internecie na
stronach kupbilecik.pl oraz biletyna.pl, można zakupić je również w zakrystii.

 

 

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!
ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3