07 stycznia 2024

7 stycznia 2024

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Msze Święte w tym tygodniu we wtorek, środę, czwartek i piątek o godzinie 8:00.

2. Przygotowanie do I komunii świętej: zapraszam na spotkanie rodziców dzieci klas III w najbliższą środę (10 stycznia) o godzinie 20:00 do kaplicy.

3. Ferie zimowe: w niedziele (14 stycznia i 21 stycznia) nie będzie Mszy Świętych o godzinie 19:00.

4. Wizyta duszpasterska rozpoczęła się: porządek kolędy podany jest na stronie internetowej naszej parafii.*  kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

*Ofiary które składacie podczas wizyty kolędowej przeznaczymy na zapłacenie za nowe organy oraz prace, które zaplanowane są na wiosnę: remont świetlicy, powiększenie kaplicy o wiatę i montaż ekranów, aby wyświetlać czytania niedzielne oraz pieśni.