05 listopada 2022

6 listopada 2022

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kamienny jubileusz małżeństwa przeżywają w dniu dzisiejszym nasi parafianie, Państwo Aniela i Marian Gajewscy. Uroczysta msza święta odbędzie się dzisiaj o godzinie 11:00. Szanownym Jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego, dużo zdrowia i siły.

2. Intencje na msze święte na rok 2023 można zamawiać po każdej mszy świętej odprawianej w kaplicy. Proszę o planowanie różnych jubileuszów i rocznic, zarówno za żyjących jak i za zmarłych, abyśmy wspólnie dziękowali Bogu i prosili o Jego miłosierdzie.

3. Święto Niepodległości przypada w piątek (11 listopada) i jest to 104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Wywieśmy na naszych posesjach tego dnia białoczerwone flagi. Zapraszam do wspólnego dziękczynienia i modlitwy za Ojczyznę podczas mszy świętej o godzinie 11:00. Tego dnia nie będzie mszy świętej o godzinie 19:00.

4. Zapraszam na spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich z naszej szkoły w Lesznowoli, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Spotkanie odbędzie się w przyszły poniedziałek (14 listopada) o godzinie 20:00 w kaplicy.

5. Święty Charbel staje się patronem naszej wspólnoty. Każdego 22 dnia miesiąca o godzinie 19:00 odprawiamy mszę świętą połączoną z nowenną oraz namaszczeniem olejami świętego Charbela. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Intencje na nowennę i mszę świętą można składać do puszki pod obrazem w prezbiterium. Zapraszam na taką mszę świętą we wtorek (22 listopada) o godzinie 19:00.

6. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia