Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

05 listopada 2023

5 listopad 2023

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Święto Niepodległości przypada w sobotę (11 listopada).

Zapraszam do wspólnego dziękczynienia i modlitwy za Ojczyznę podczas Mszy Świętej o godzinie 10:30. Po Mszy zachęcam do udziału w uroczystościach organizowanych przez nasz samorząd. O godzinie 12:00 część oficjalna przy Urzędzie Gminy i wspólne odśpiewanie hymnu w ramach akcji „Niepodległa do hymnu”.

 

2. Przygotowanie do I komunii świętej: zapraszam na spotkanie Rodziców dzieci klas III w najbliższą środę (8 listopada) o godzinie 20:00, natomiast w przyszłą niedzielę (12 listopada) wraz z dziećmi na Mszę Świętą o godzinie 12:30. Podczas Mszy dzieci otrzymają modlitewniki.

 

3. Scholka dziecięca powstała w naszej parafii. Zapraszam na próby w poniedziałki o godzinie 18:00. Proszę również o pomoc Rodziców, którzy śpiewają i grają na jakimkolwiek instrumencie o włączenie się w to dzieło.

 

4. Czytania podczas Mszy Świętych w niedzielę: proszę o wpisywanie się na listę w świetlicy z podaniem swojego adresu email. 

 

5. Kancelaria czynna w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy od godzinie 19:30 do 20:15.

W kancelarii załatwimy sprawy sakramentów, sprawy pogrzebowe, zgłaszamy się po zaświadczenia.

Można również zamawiać intencje na przyszły rok.

Proszę o planowanie jubileuszy oraz rocznic ważnych wydarzeń w życiu Waszych rodzin. Msza Święta jest pięknym darem który możemy ofiarować naszym bliskim oraz okazją do spotkania i wspólnej modlitwy.

 

 

Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3