05 maja 2024

5 maja 2024

VI NIEDZIELA WILKANOCNA

1. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu o godzinie 18:30 (we wtorek o godzinie 17:30). Zapraszam do wspólnego śpiewu Litanii Loretańskiej.

2. Kurs przedmałżeński: spotkanie dla narzeczonych jutro (6 maja) o godzinie 20:00.

3. Nowennę przed uroczystością zesłania Ducha Świętego rozpoczniemy w najbliższy piątek (10 maja) podczas nabożeństw majowych.

4. Triduum Paschalne które ostatnio przeżywaliśmy uwiecznione jest w fotorelacji którą znajdziecie na stronie internetowej naszej parafii. Raz jeszcze dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie świąt. Kliknij aby zobaczyć galerię.

5. Uroczystość Bożego Ciała będziemy przeżywali w czwartek (30 maja). Służbę ołtarza i wszystkich, którzy chcą pomóc w przygotowaniu procesji zapraszam na spotkanie w piątek (17 maja) o godzinie 20:00.

6. Festyn parafialny odbędzie się w niedzielę (23 czerwca). Zapraszam wszystkich, którzy chcą włączyć się w to dzieło na spotkanie w środę (15 maja) o godzinie 20:00.

Dobrej niedzieli i całego tygodnia