Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

03 czerwca 2023

 

4 czerwca 2023

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

 

 1. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, do wspólnej modlitwy litanią do Serca Pana Jezusa w środy, piątki i w niedziele przed wieczorną mszą świętą o godzinie 18:30.
   

 2. Dziś przeżywamy XVI Święto Dziękczynienia. Przed kaplicą można złożyć ofiarę do puszki na Świątynię Opatrzności Bożej.
   

 3. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (pot. Boże Ciało) przypada w najbliższy czwartek (8 czerwca). Tego dnia msze święte o godzinie 9:30 i 11:00. Po mszy świętej o godzinie 11:00  z naszej kaplicy, do czterech ołtarzy wyruszy procesja eucharystyczna. Mężczyzn którzy chcieliby pomóc w organizacji procesji proszę o kontakt w zakrystii. Serdecznie proszę o udekorowanie bram, balkonów i okien na trasie procesji (ulica Szkolna i ulica Gminna).
   

 4. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w uroczystość Bożego Ciała. Sakrament pokuty i pojednania (spowiedź) dla dzieci w środę 7 czerwca od godziny 18:30. Dzieci, które będą miały rocznicę oraz te które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam na próbę o godzinie 19:30.
   

 5. Wszystkich którzy chcą pomóc podczas procesji eucharystycznej, w tym asystę liturgiczną (szafarzy, lektorów, ministrantów) zapraszam na spotkanie w środę 7 czerwca o godzinie 20:00.
   

 6. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.
   

 7. Życzę Wam dobrej niedzieli 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3