04 lutego 2023

5 lutego 2023

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro w poniedziałek (6 lutego) o godzinie 20:00 zapraszam do kaplicy na spotkanie przed Pierwszą Komunią Świętą rodziców dzieci z klas trzecich.

2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się po feriach zimowych, w poniedziałek (27 lutego). W ramach kursu odbędzie się 10 spotkań. Spotkania będą rozpoczynać się o godzinie 20:00 w Domu Miłosierdzia w Magdalence.

3. Trwa wizyta duszpasterska. Jej porządek podany jest na stronie internetowej naszej kaplicy. Informację te można też znaleźć w gablocie ogłoszeń przed kaplicą. Serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie w Waszych domach oraz złożone ofiary na rzecz tworzenia naszej parafii. Rodziny, które niechcący pominąłem lub nie mogły spotkać się w zaplanowanym terminie, proszę o kontakt w celu umówienia spotkania.

4. Intencje na msze święte na rok 2023 można zamawiać w zakrystii po każdej mszy świętej odprawianej w kaplicy.

5. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. Po mszy świętej można w świetlicy zakupić książki, modlitewniki i dewocjonalia związane ze świętym Charbelem. Msza święta połączona z nowenną i namaszczeniem olejami świętego Charbela odbędzie się we wtorek (21 lutego) o godzinie 19:00. Intencje można składać do puszki wystawionej pod ołtarzem.

6. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia