03 marca 2024

3 marca 2024

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Wielki Post to czas w którym rozważamy Mękę Pańską. Zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

• Droga Krzyżowa w każdy piątek o godzinie 17:45 (rozważania dla dzieci) oraz o godzinie 18:30 (dla młodzieży i dorosłych).

• Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godzinie 18:30.

2. Rekolekcje dla dorosłych rozpoczniemy w przyszłą niedzielę (10 marca). Poprowadzi je Ks. Kamil Piaszczak. Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi o godzinach 9:30, 11:00, 12:30 i 19:00. W kolejne dni (poniedziałek, wtorek i środa) o godzinach 10:00 i 19:00.

3. Spowiedź w czasie rekolekcji: w niedzielę podczas Mszy Świętych, a w kolejne dni od godziny 9:30, a wieczorem od godziny 18:30.

4. Rocznica I komunii świętej: zapraszam Rodziców dzieci klas IV na spotkanie organizacyjne w najbliższą środę (6 marca) o godzinie 20:00.

5. Przygotowanie do I komunii świętej: zapraszam w przyszłą niedzielę (10 marca) dzieci z klas III z rodzicami na Mszę Świętą o godzinie 12:30. Po Mszy spotkanie w kaplicy.

6. Bierzmowanie: zapraszam kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę (10 marca) na Mszę Świętą o godzinie 19:00. Po Mszy spotkanie w kaplicy.

7. Koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu zespołu kameralnego "Octawa" działającego w ramach GOK-u w Lesznowoli w przyszłą niedzielę (10 marca) po Mszy Świętej o godzinie 19:00.

8. Kurs przedmałżeński rozpoczniemy po Wielkanocy. Zainteresowane pary proszę o kontakt w zakrystii w celu zapisania się.

9. Triduum Paschalne: zapraszam wszystkich, którzy chcą włączyć się w przygotowanie Triduum na spotkanie w przyszły piątek (15 marca) o godzinie 20:00. Szafarzy, Lektorów, Ministrantów i wszystkich Panów, którzy chcieliby pomóc w organizacji liturgii Triduum Paschalnego zapraszam na spotkanie we wtorek (19 marca) o godzinie 18:00.

10. Św. Charbel jest patronem naszej parafii. W świetlicy można zakupić książki z cyklu „Serce Krzyża”: polecam biografię naszego Patrona oraz Św. Rafki, także książkę na temat spowiedzi.