Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

01 lipca 2023

2 lipca 2023

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Msze święte w niedziele w czasie wakacji (lipiec i sierpień) o godzinie 9:30 i 12:30. Natomiast jeśli chodzi o msze święte w dni powszednie, to ich porządek będzie podawany w niedziele poprzedzające, podczas ogłoszeń. W tym tygodniu msze święte od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.
   

 2. W najbliższy piątek (07 lipca) przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00. Adoracja zakończona będzie litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po której odprawiona zostanie msza święta o godzinie 19:00. Odwiedziny chorych w ich domach odbędą się przed południem.
   

 3. W dniach 15-24 września 2023 odbędzie się pielgrzymka do Libanu. Jej dokładny plan znajdziecie na stronie internetowej naszej kaplicy. Program wraz ze szczegółowymi informacjami wyłożony jest również w świetlicy.
   

 4. W tym tygodniu rozpoczynamy remont pomieszczeń na zapleczu, gdzie będzie zakrystia, kancelaria, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę oraz wpłaty na konto naszej kaplicy.
   

 5. Wszystkim udającym się w najbliższe dni na urlopy życzę dobrej pogody, wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domu! Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3