02 czerwca 2024

2 czerwca 2024

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Porządek Mszy Świętych w naszej parafii: poniedziałek, środa, piątek i sobota – godzina 19:00, wtorek i czwartek – godzina 8:00.

2. I piątek miesiąca w najbliższy piątek (7 czerwca): spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00 zakończona Litanią do Najświętszego Serca Jezusa i Mszą Świętą o godzinie 19:00. Odwiedziny chorych w ich domach przed południem.

Tego dnia przypada również Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Nabożeństwa czerwcowe zapraszam do wspólnej modlitwy Litanią do Serca Pana Jezusa przed wieczorną Mszą Świętą o godzinie 18:45.

4. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w środę (19 czerwca) o godzinie 19:00. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie organizacyjne w środę (12 czerwca) o godzinie 20:00.

5. Bierzmowanie w roku 2025 zapraszam uczniów klas VIII wraz z Rodzicami w przyszłą niedzielę

(9 czerwca) na Msze Świętą o godzinie 19:00. Po Mszy spotkanie organizacyjne.

6. I komunia święta w roku 2025 zapraszam Rodziców dzieci klas II na spotkanie organizacyjne w środę (5 czerwca) o godzinie 20:00. Zapoznamy się z ofertą pracowni krawieckiej oraz agencji fotograficznej.

Dobrej niedzieli i całego tygodnia