Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

01 października 2023

1 październik 2023

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Porządek Mszy Świętych. Msze Święte o godzinie 9:30, następnie Msza o 11:00 ze specjalnym kazaniem dla dzieci oraz wieczorna Msza Święta o godzinie 19:00.

W tygodniu Msze Święte będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 19:00 oraz we wtorki i czwartki o godzinie 8:00. 

Dziś (1 październik) dodatkowa Msza Święta o 12:30 dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii. Podczas Mszy poświęcenie i wręczenie dzieciom różańców.

 

2. Różaniec w październiku każdego dnia o godzinie 18:30. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Pierwsze nabożeństwo dziś (1 październik) o godzinie 18:30.


3. Powstaje scholka dziecięca w naszej parafii. Zapraszam dziewczynki na pierwsze spotkanie w poniedziałek (2.10) o godzinie 18:00. Proszę również rodziców, którzy śpiewają lub grają na instrumencie o włączenie się w to dzieło. Podczas spotkania niespodzianki dla dzieci :)

 

4. I piątek miesiąca w najbliższy piątek (6 październik)Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:00 zakończona Litanią do Najświętszego Serca Jezusa i Mszą Świętą o godzinie 19:00. Odwiedziny chorych w ich domach przed południem.

 

5. Nabożeństwo Fatimskie (co miesiąc w pierwszą sobotę miesiąca) rozpoczynamy od października. Zapraszam na modlitwę różańcową w sobotę (7.10) o godzinie 18:00 i na Msze Świętą o godzinie 19:00.

 

6. Kancelaria czynna w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy od godziny 19:30 do 20:15. 

W kancelarii załatwimy sprawy sakramentów, sprawy pogrzebowe, zgłaszamy się po zaświadczenia. Można również zamawiać intencje na przyszły rok.

 

7. Czytania podczas Mszy Świętej w niedzielę. Proszę o wpisywanie się na listę w świetlicy z podaniem numeru telefonu oraz adresu email.

 

8. Planowane prace remontowe na czas wakacji w dużej mierze zrealizowaliśmy. Prace wznowimy w drugiej połowie września: zakończymy remont przedsionka, prace w kancelarii oraz na zapleczu. Pełne sprawozdanie przekaże po zakończeniu wszystkich prac. Serdecznie dziękuję za składane ofiary oraz wpłaty na konto naszej kaplicy.

 

Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia 

ks. Artur

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3