Parafia św. Ojca Charbela w Lesznowoli

Ogłoszenia

31 grudnia 2022

 

1 stycznia 2023

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

 

 1. Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) przypada w najbliższy piątek (6 stycznia). Msze święte tego dnia w naszej kaplicy o godzinie: 9:30, 11:00 i 19:00. Osobom które praktykują nabożeństwo pierwszych piątków miesiąca przypominam, że wystarczy, aby tego dnia przystąpić do komunii świętej. Przed mszami będzie można nabyć kadzidło oraz kredę, które poświęcimy podczas mszy świętej.
   

 2. Msze święte w kaplicy w najbliższym tygodniu (wtorek, środa, czwartek) o godzinie 8:00. W środę odprawiona zostanie msza święta o godzinie 8:00 w intencji kół Żywego Różańca.
   

 3. Zapraszam na spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej z naszej szkoły w Lesznowoli, w przyszły poniedziałek (9 stycznia) o godzinie 20:00 do kaplicy.
   

 4. Trwa wizyta duszpasterska. Jej porządek podany jest na stronie internetowej naszej kaplicy. Informację te można też znaleźć w gablocie ogłoszeń przed kaplicą. Serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie w Waszych domach oraz złożone ofiary na rzecz tworzenia naszej parafii.
   

 5. Intencje na msze święte na rok 2023 można zamawiać po każdej mszy świętej odprawianej w kaplicy.
   

 6. Święty Charbel jest patronem naszej wspólnoty. Zachęcam do zapoznania się z Jego życiorysem, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. Po mszy świętej można w świetlicy zakupić książki, modlitewniki i dewocjonalia związane ze świętym Charbelem.
   

 7. Intencja modlitwy dla kół Żywego Różańca na styczeń jest następująca: „Za wstawiennictwem świętego Charbela: o błogosławieństwo Boże dla całej naszej wspólnoty, o pozyskanie ziemi i budowę naszego parafialnego kościoła”.
   

 8. Niech Jezus błogosławi Wam, umacnia i obdarza serca Wasze miłością i pokojem. Niech chroni i zachowuje Wasze rodziny i domy od zła wszelkiego. Szczęśliwego nowego roku 

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Lesznowola, ul. Szkolna 3